Černelavci po enoletnem postu ponovno osvojili pokal

ŠD Černelavci je na včerajšnjem turnirju na Petanjcih po enoletnem premoru osvojilo še peti zaključni turnir veteranov v šestih letih. V finalu so bili s 3:1 boljši od ŠD Polana.

Tretje mesto so, tako kot lani, osvojili nogometaši KMN Krog 97, potem ko so z 2:0 ugnali Kupšince.

Za najboljšega igralca turnirja je bil izbran Vladimir KOKOL (Černelavci), za vratarja Darko ROGAN (Polana), največ golov pa je dosegel Štefan HORVAT (Kupšinci), osem.

Za razliko od lanskega leta si letos grajo zasluži samo ena ekipa - ŠD Vietnam 19, ki se turnirja ni udeležilo.

Hvala Petanjcem za organizacijo turnirja, naslednje leto pa se vidimo v Krogu.

Objavljamo tudi izžrebane številke kuponov, ki so jih sodelujoči prejeli v zameno za prostovoljni prispevek: 204 - peč na drva (oddana), 51 - hladilnik (oddana) in pet še neoddanih praktičnih nagrad: 127, 42, 220, 66, 85. Nagrade lahko dobite do 5. 7. 2018 vsak dan v baru Prince na Petanjcih!