Print 

 Postava - ŠD i-Vent Kupšinci [KP]

ŠD i-Vent Kupšinci

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Andrej Alač Andrej Alač   20. November 1976 (47) 0 0 0 0
Luka Alač Luka Alač   15. Junij 2002 (22) 0 0 0 0
Vid Alač Vid Alač   22. Maj 2006 (18) 0 0 0 2
Denis Banfi Denis Banfi   18. Februar 1980 (44) 0 0 0 0
Rok Bencik Rok Bencik   22. November 1993 (30) 2 0 0 36
Bojan Bertalanič Bojan Bertalanič   11. December 1975 (48) 0 0 0 1
Matjaž Časar Matjaž Časar   11. Julij 1995 (29) 0 0 0 0
Uroš Fujs Uroš Fujs   10. December 1985 (38) 2 0 1 7
Denis Furek Denis Furek   20. Oktober 1986 (37) 0 0 0 3
Erik Gönc Erik Gönc   17. April 1992 (32) 0 0 0 2
Boštjan Granfol Boštjan Granfol   30. Oktober 1980 (43) 0 1 0 1
Denis Horvat Denis Horvat   26. Marec 1990 (34) 1 0 0 2
Niko Kisilak Niko Kisilak   03. April 1994 (30) 0 0 0 9
Mitja Kovačič Mitja Kovačič   15. Marec 1979 (45) 0 0 0 1
Tine Lalovič Tine Lalovič   06. Avgust 2001 (22) 0 0 0 2
Kristjan Laslo Kristjan Laslo   16. Avgust 1984 (39) 0 0 0 0
Nik Lebar Nik Lebar   12. September 2004 (19) 0 0 0 22
Rok Lebar Rok Lebar   13. Junij 2006 (18) 1 1 0 1
Goran Logar Goran Logar   07. Maj 1980 (44) 0 0 0 1
Martin Marič Martin Marič   11. November 2000 (23) 1 0 0 2
Boštjan Maučec Boštjan Maučec   30. Junij 1980 (44) 0 0 0 0
Matic Orešnik Matic Orešnik   28. Januar 1992 (32) 0 0 0 23
Žan Pertoci Žan Pertoci   19. September 1995 (28) 0 0 0 0
Aljoša Šebjanič Aljoša Šebjanič   27. Junij 1993 (31) 4 0 0 2
Simon Šebjanič Simon Šebjanič   22. Januar 1986 (38) 0 0 0 0
Tilen Šemrl Tilen Šemrl   20. Januar 2004 (20) 0 0 0 0
Bojan Titan Bojan Titan   25. Maj 1975 (49) 0 0 0 0
Skupaj 11 2 1 117
 Ni več registriran Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Uroš Kos Uroš Kos   11. Januar 1994 (30) 0 0 0 1
Skupaj 11 2 1 118

 Funkcionarji ŠD i-Vent Kupšinci [ŠD i-Vent Kupšinci]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Denis Furek Denis Furek   20. Oktober 1986 (37) Trener
Mitja Kovačič Mitja Kovačič   15. Marec 1979 (45) Uradna oseba
Marko Škaper Marko Škaper   06. Oktober 1983 (40) Uradna oseba
Bojan Bertalanič Bojan Bertalanič   11. December 1975 (48) Uradna oseba