Print 

 Postava - ŠD Polana [PO]

ŠD Polana

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Nejc Barbarič Nejc Barbarič   10. Februar 2005 (19) 0 0 0 0
Niko Barbarič Niko Barbarič   08. Julij 2001 (22) 3 0 0 23
Uroš Bodanec Uroš Bodanec   22. Julij 1998 (25) 1 0 0 5
Raphael Bongarz Raphael Bongarz   20. Junij 1993 (30) 0 0 0 1
Jožek Cener Jožek Cener   28. Junij 2001 (22) 2 0 0 10
Romeo Cener Romeo Cener   02. Maj 1978 (46) 0 0 0 0
Anej Cifer Anej Cifer   25. April 2007 (17) 0 0 0 0
Filip Čontala Filip Čontala   07. Avgust 1997 (26) 0 0 0 0
Mitja Draškovič Mitja Draškovič   07. Februar 1990 (34) 0 0 0 0
Teo Gangl Teo Gangl   17. Januar 2006 (18) 0 0 0 0
Matej Grah Matej Grah   01. April 1981 (43) 0 0 0 0
Drago Kerčmar Drago Kerčmar   04. April 1977 (47) 0 0 0 0
Rihard Kovač Rihard Kovač   21. September 1991 (32) 0 0 0 0
Rok Kovačič Rok Kovačič   02. Avgust 2001 (22) 0 0 0 0
Gorazd Kranjec Gorazd Kranjec   07. Februar 1990 (34) 0 0 0 28
Marsel Kranjec Marsel Kranjec   28. September 2001 (22) 0 0 0 0
Patrik Kuhar Patrik Kuhar   29. April 2003 (21) 1 0 0 0
Davorin Pelcl Davorin Pelcl   29. Januar 1991 (33) 0 0 0 0
David Serec David Serec   23. Avgust 1986 (37) 2 0 0 64
Rok Škrilec Rok Škrilec   13. Februar 2004 (20) 2 0 0 9
Matjaž Vöröš Matjaž Vöröš   03. Junij 1994 (30) 0 0 0 2
Mitja Vöröš Mitja Vöröš   21. Avgust 1984 (39) 0 0 0 2
Stanko Zavec Stanko Zavec   09. April 1984 (40) 1 0 0 0
Denis Žilavec Denis Žilavec   29. Julij 1982 (41) 1 0 0 0
Klemen Žilavec Klemen Žilavec   09. Oktober 2006 (17) 0 0 0 0
Luka Žnidarič Luka Žnidarič   22. Oktober 1999 (24) 0 0 0 3
Skupaj 13 0 0 147
 Ni več registriran Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Tilen Džafić Tilen Džafić   28. September 1996 (27) 0 0 0 1
Marko Muršič Marko Muršič   01. April 2000 (24) 3 0 0 1
Skupaj 16 0 0 149

 Funkcionarji ŠD Polana [ŠD Polana]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Zlatko Sever Zlatko Sever   - Trener
Nejc Barbarič Nejc Barbarič   10. Februar 2005 (19) Zapisnikar
Simon Gomboc Simon Gomboc   14. Februar 1977 (47) Uradna oseba
Franc Barbarič Franc Barbarič   25. September 1972 (51) Uradna oseba
Niko Barbarič Niko Barbarič   08. Julij 2001 (22) Uradna oseba
Roland Čontala Roland Čontala   08. Marec 1973 (51) Uradna oseba