Print 

 Postava - ŠD Černelavci [CE]

ŠD Černelavci

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Ademir Alibašić Ademir Alibašić   10. Maj 2006 (16) 0 0 0 0
Mitja Bagari Mitja Bagari   19. November 1992 (29) 0 0 0 0
Mitja Botjak Mitja Botjak   12. Maj 1990 (32) 1 0 0 4
Tomaž Buzeti Tomaž Buzeti   20. November 1975 (46) 0 0 0 0
Blaž Celec Blaž Celec   29. September 1988 (33) 0 0 0 0
Boštjan Čolnik Boštjan Čolnik   16. Julij 1982 (40) 0 0 0 0
Uroš Dervarič Uroš Dervarič   05. Februar 1993 (29) 0 0 0 0
Anton Ftičar Anton Ftičar   18. Junij 1998 (24) 0 0 0 0
Elvir Goli Elvir Goli   25. April 2001 (21) 0 0 0 2
Dominik Gorza Dominik Gorza   12. Februar 1996 (26) 0 0 0 1
Nejc Gorza Nejc Gorza   25. Januar 2002 (20) 0 0 0 0
Rok Gruškovnjak Rok Gruškovnjak   05. Februar 1992 (30) 0 0 0 0
Luka Hari Luka Hari   31. Maj 2002 (20) 0 0 0 1
Anell Horvat Anell Horvat   14. November 2000 (21) 0 0 0 1
Štefan Horvat Štefan Horvat   24. Avgust 1996 (26) 0 0 0 0
Mihael Karas Mihael Karas   26. December 1989 (32) 0 0 0 0
Lan Kosi Lovrenčec Lan Kosi Lovrenčec   15. Februar 1996 (26) 3 1 0 0
David Kozic David Kozic   03. Julij 1992 (30) 0 0 0 0
Primož Kumin Primož Kumin   05. December 1989 (32) 0 0 0 0
Aljoša Kutoš Aljoša Kutoš   28. December 2000 (21) 0 0 0 0
Marko Maleševič Marko Maleševič   08. November 1992 (29) 0 0 0 3
Matej Nemec Matej Nemec   29. April 1993 (29) 0 0 0 1
Denis Poredoš Denis Poredoš   10. Maj 1980 (42) 0 0 0 0
Sašo Radulovič Sašo Radulovič   31. December 1992 (29) 1 0 0 3
Uroš Šarkezi Uroš Šarkezi   22. Marec 2004 (18) 0 0 0 0
Tomi Šipoš Tomi Šipoš   24. Junij 1991 (31) 0 0 0 0
Aleš Štornik Aleš Štornik   23. Oktober 2002 (19) 0 0 0 1
Sebastjan Viher Sebastjan Viher   13. December 1980 (41) 0 0 0 0
Skupaj 5 1 0 17

 Funkcionarji ŠD Černelavci [ŠD Černelavci]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Branko Kološa Branko Kološa   04. September 1965 (57) Trener
Alenka Dani Alenka Dani   06. Maj 1987 (35) Zapisnikar
Sebastjan Viher Sebastjan Viher   13. December 1980 (41) Uradna oseba
Geza Fujs Geza Fujs   06. Junij 1943 (79) Uradna oseba