Print 

 Postava - ŠD Borejci [BO]

ŠD Borejci

 Igralec Rojstni datum (starost): Zeleni karton Rumeni karton Rdeči karton Gol
Nino Bernjak Nino Bernjak   03. April 1989 (33) 0 0 0 0
Tine Celec Tine Celec   29. Avgust 1998 (23) 0 0 0 0
Tadej Cipot Tadej Cipot   15. November 1993 (28) 0 0 0 0
Mitja Flisar Mitja Flisar   29. Marec 1989 (33) 0 0 0 0
Alen Gerendaj Alen Gerendaj   16. Avgust 1996 (25) 0 0 0 0
Damjan Gjergjek Damjan Gjergjek   18. September 1985 (36) 0 0 0 0
David Gjergjek David Gjergjek   27. April 1993 (29) 0 0 0 0
Daniel Grebenar Daniel Grebenar   05. April 1999 (23) 0 0 0 0
Roman Gruškovnjak Roman Gruškovnjak   06. Julij 1966 (56) 0 0 0 0
Stanislav Hajdinjak Stanislav Hajdinjak   17. Junij 1975 (47) 0 0 0 0
Štefan Horvat Štefan Horvat   19. September 1981 (40) 0 0 0 0
Toni Horvat Toni Horvat   09. Marec 1998 (24) 0 0 0 0
Jaša Kotnjek Jaša Kotnjek   10. Avgust 2004 (18) 0 0 0 0
Jure Krančič Jure Krančič   21. Januar 1998 (24) 0 0 0 0
Matej Kuzma Matej Kuzma   16. Julij 1997 (25) 0 0 0 0
Vedran Lazarević Vedran Lazarević   19. September 1987 (34) 0 0 0 0
Amadej Legen Amadej Legen   06. Julij 1998 (24) 0 0 0 0
Andrej Lejko Andrej Lejko   21. Maj 1985 (37) 0 0 0 0
Darko Pavel Darko Pavel   03. December 1989 (32) 0 0 0 0
Simon Pavel Simon Pavel   20. Marec 1992 (30) 0 0 0 0
Gašper Šaruga Gašper Šaruga   24. November 1999 (22) 0 0 0 0
Matej Slatinšek Matej Slatinšek   21. September 1993 (28) 0 0 0 0
Robert Šoštarec Robert Šoštarec   23. Februar 1973 (49) 0 0 0 0
Renaldo Vidovič Renaldo Vidovič   06. Februar 1998 (24) 0 0 0 0
Lovro Vodovnik Lovro Vodovnik   13. Maj 1993 (29) 0 0 0 0
Luka Vrečič Luka Vrečič   20. Februar 2000 (22) 0 0 0 0
Boštjan Zemljič Boštjan Zemljič   29. Junij 1984 (38) 0 0 0 0
Skupaj 0 0 0 0

 Funkcionarji ŠD Borejci [ŠD Borejci]

Funkcionar  Rojstni datum  Funkcija
Roman Gruškovnjak Roman Gruškovnjak   06. Julij 1966 (56) Trener
Jure Krančič Jure Krančič   21. Januar 1998 (24) Zapisnikar
Boštjan Kolmanič Boštjan Kolmanič   24. September 1988 (33) Uradna oseba
Damjan Gjergjek Damjan Gjergjek   18. September 1985 (36) Uradna oseba
Robert Šoštarec Robert Šoštarec   23. Februar 1973 (49) Uradna oseba